ust_banner_kurumsal

Kurumsal


spinning_globeKARDEŞLER KUTU olarak 1997 yılından beri kutu imalatı ve satış olarak faaliyet göstermekteyiz.
Aslında kardeşler olarak 1986 yılından beri çekirdekten yetişmekteyiz.
Fabrikamız Zeytinburnu’nda bulunmakta olup, 5 kattan oluşmaktadır. Zemin katımız showroom diğer katlarımız ise atölye 
olarak kullanulmaktadır. İş yerimizde en son teknolojiyle donanmış modern ve profesyonel makinalar kullanılmaktadır.
Mesleğimiz her ne kadar makina kullanımı gerektirse de bilgi, yetenek, deneyim ve beceri de gerektirmektedir. Bu da  işimizin önemli kısmını “el sanatı” ile icra etmek anlamına gelmektedir.
Satış yerimiz Karaköy Yüksek Kaldırım Caddesinde yer almaktadır.
Kuruluşumuzun amacı en son teknolojiyle en iyi hizmeti zamanında müşterilerimize sunmaktır. Kutuları müşterilerimizin talep ettiği şeklide kumaş, süet, deri, suni deri, ahşap, kağıt, cilt bezi ve daha birçok farklı malzemelerle kaplayabilmekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetinin sürekli olmasıdır. Bu nedenle tasarımdan, imalata ve sevkiyata kadar her bölümde her iş büyük bir özveriyle yapılır. 

Vizyonumuz olan “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ve çözüm müşteri ortaklığına müşterilerimizi iş ortağımız olarak
Görmek en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla zamanında üretip teslim etmek olan misyonumuzla emin adımlarla ilerlemekteyiz. 
Firma olarak yükselen başarı grafiğimize Gerek yurtiçi gerek yurtdışında vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi sonucunda geniş bir Müşteri portföyüne ulaşmaktayız. Başta devlet daireleri, askeriye, özel kurumlar, ajanslar, reklamcılar, kuyumcular, hediyelik eşyacılar, pastaneler, matbaacılar olmak üzere dünyanın her tarafında çalışır hale geldik. Saygı değer müşterilerimiz sizin her yaptığınız kaliteli 
ürünlere kaliteli bir kutu gerekir ve sizin ürününüz kutuyla birleşince kalitesi artar ve bir takım haline gelir. Böylece ürünlerinizin satışı artar ve gerek sevkiyatta gerek sunumda çok önem taşır. Başarılarımızı sizlerle paylaşmak ve birlikte büyümenin onuruyla siz değerli müşterilerimize sağlık,sıhhat mutluluklar dileriz.